(Translated by Google) Nice atmosphere, full professionalism and affordable prices. I recommend !!!
(Original) Miła atmosfera,pełny profesjonalizm i przystępne ceny.Polecam !!!
Agata K
(Translated by Google) A cabinet worth recommending. Everything professionally and in a nice atmosphere.
(Original) Gabinet warty polecenia. Wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Julia Górska136 days ago
(Translated by Google) Cabinet recommendable even with eyes closed. Wonderful Doctor. How I fear the dentist there is no fear without pain and with a smile on his face.
(Original) Gabinet godny polecenia nawet z zamkniętymi oczami. Cudowne Panie Doktor. Jak boję się dentysty tam żadnego strachu bez bólu i z uśmiechem na twarzy.
Magdalena Marczak136 days ago
(Translated by Google) Amazing, I recommend. Great approach to children
(Original) Rewelacja, polecam. Super podejście do dzieci
Artur Zuzak3 years ago
(Translated by Google) A very nice dentist, the highest level of service at a competitive price. I sincerely recommend.
(Original) Bardzo miła Pani stomatolog, usługa na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie. Szczerze polecam.
Dorota “Dora” S.3 years ago
(Translated by Google) I do not recommend
(Original) Nie polecam
Oliwia Potoniec10 years ago
(Translated by Google) Mrs. Iwona is a golden man, very nice and empathetic. After moving far away, I keep coming back to this office. It is rare to meet such full-hearted doctors, especially dentists. Out of scale rating. Kind regards
(Original) Pani Iwona złoty człowiek, bardzo miła i empatyczna. Po dalekiej wyprowadzce ciągle wracam do tego gabinetu. Rzadko spotyka się tak pełnych serca lekarzy,tym bardziej stomatologów. Ocena poza skalę. Pozdrawiam serdecznie
Kalina Gancarczyk10 years ago
(Translated by Google) A year ago I was treating an eight at Mrs. Świętkowska. Well done.
(Original) Rok temu leczyłam u p. Świętkowskiej kanałowi ósemkę. Świetna robota.
(Original)
Miła atmosfera,pełny profesjonalizm i przystępne ceny.Polecam !!!
(Original)
Gabinet warty polecenia. Wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze.
(Original)
Gabinet godny polecenia nawet z zamkniętymi oczami. Cudowne Panie Doktor. Jak boję się dentysty tam żadnego strachu bez bólu i z uśmiechem na twarzy.
(Original)
Rewelacja, polecam. Super podejście do dzieci
(Original)
Bardzo miła Pani stomatolog, usługa na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie. Szczerze polecam.
(Original)
Nie polecam
(Original)
Pani Iwona złoty człowiek, bardzo miła i empatyczna. Po dalekiej wyprowadzce ciągle wracam do tego gabinetu. Rzadko spotyka się tak pełnych serca lekarzy,tym bardziej stomatologów. Ocena poza skalę. Pozdrawiam serdecznie
(Original)
Rok temu leczyłam u p. Świętkowskiej kanałowi ósemkę. Świetna robota.